zondag 22 mei 2016
Uitslagen leeuwenronde 2016


De Leeuwenronde, uitslagen - 21,1 km
 
Organisatie: STEK KRAGGENBURG
Datum: 
vrijdag 20 mei 2016
Stand Tijd Rugnr. Naam Woonplaats
1 1:15:29 32 Jolibski Jacek Emmeloord
2 1:17:04 3 Jan Sinke Urk
3 1:18:26 29 Bas Hollegien Emmeloord
4 1:25:30 45 Albert Pieter Veenema Marknesse
5 1:26:15 4 Freddie Bouma Steenwijk
6 1:26:31 43 Hendrick Westra Urk
7 1:28:05 38 Jurian Molenaar Urk
8 1:28:22 12 Tomas Prysmantas Swifterbant
9 1:28:33 16 Sebastian Schulz Urk
10 1:29:02 8 Gerard Hesselmans Vollenhove
11 1:29:41 9 Rik de Graaf Lemmer
12 1:30:16 54 Onno Stallinga Marknesse
13 1:30:54 64 Manfred Scheibe Marknesse
14 1:35:01 35 Yannick van de Berg Kraggenburg Eerste Kraggenburger
15 01:35:27 25 Rinke Biesheuvel Kraggenburg
16 1:37:17 53 Marietje Bolle Emmeloord Eerste Vrouw
17 1:37:18 17 Bert van Slooten Urk
18 1:38:06 44 Johan Roskamp Tollebeek
19 1:38:32 63 Rene Vernooie Emmeloord
20 1:39:56 37 Lynn Deleij Emmeloord
21 1:40:13 11 Andries Tolman Oldeholtpade
22 1:40:26 5 Monique Seijger Tuk
23 1:40:27 20 Anne Stobbe Tollebeek
24 1:41:08 66 Vincent van Dijk Kraggenburg
25 1:42:14 33 Tom Sieljes Emmeloord
26 1:42:30 13 Jose Stuivenvolt Emmeloord
27 1:43:44 51 Eric Vergeer Luttelgeest
28 1:44:18 61 Edwin Schrotenboer Emmeloord
29 1:45:25 6 Harco Driesen Emmeloord
30 1:45:36 62 Tessa van den Berg Vollehove
31 1:48:16 39 Jannes de Vries Tollebeek
32 1:48:21 52 Ben Wentink Luttelgeest
33 01:48:28 36 Watze Schaafsma Emmeloord
34 1:48:48 46 Cor Vechterlo Emmeloord
35 1:50:12 10 Wiebe Ypinga Oldemarkt
36 01:50:29 23 Jan Rinsma Kraggenburg
37 1:51:26 40 Albert Bakker Tollebeek
38 1:52:02 2 Frits Lauterbag Hattem
39 1:52:26 41 Carolien de Vries Urk
40 1:53:57 27 Marianne Kuiper Urk
41 1:53:58 28 Pieter Kuiper Urk
42 1:54:09 49 Jurrien Overvorde Tollebeek
43 1:55:37 57 Leo Vink Emmeloord
44 1:55:57 55 Jos Wiechers Schreur Espel
45 1:56:10 67 Albert Visser Urk
46 1:58:07 56 Wytze Vlasman Emmeloord
47 1:58:19 59 Angelique de Jong Emmeloord
48 1:58:19 60 Harry Willemse Emmeloord
49 1:59:22 48 Rolf Koster Utrecht
50 1:59:43 31 Martin Dijksman Emmeloord
51 2:00:59 26 Berend Brijder Kampen
52 2:02:29 47 Judo Bakker Emmeloord
53 2:12:46 24 Edwin Claassens Espel

De Leeuwenronde uitslagen, 11 km!!
 
Stand Tijd Rugnr. Naam Woonplaats
1 0:44:06 1 Thomas Straathof Marknesse
2 0:44:34 44 Otto Doornbos Emmeloord
3 0:45:24 36 Jacob Snoek Urk
4 0:45:36 20 Maurice Mulder Tollebeek
5 0:45:42 17 Tjerk Dijkstra Emmeloord
6 0:46:08 26 Jan Ruyter Kraggenburg Eerste Kraggenburger
7 0:46:17 78 Pieter Coenen Urk
8 0:46:29 18 Mildo Kock Balk
9 0:47:52 6 Lourens van Benthem Vollenhove
10 0:49:44 25 Berend Schotanus Emmeloord
11 0:50:39 50 Frank Stobbe Emmeloord
12 0:50:50 63 Jos Ruyter Ens
13 0:50:55 9 Tiny de Vries Urk Eerste vrouw
14 0:50:55 13 Jacob Baak Urk
15 0:51:30 2 Hilda Langeweg Kraggenburg
16 0:51:45 79 Auke Brouwer Urk
17 0:51:45 54 Gerrit Griffioen Emmeloord
18 0:51:58 92 Cor van Beek Kraggenburg
19 0:52:04 82 Peter Verlouw Creil
20 0:52:15 27 R.T. Visscher Urk
21 0:52:18 60 Rien Janse Luttelgeest
22 0:52:54 37 Wout van Keulen Kraggenburg
23 0:53:04 72 Gerdi Wicherson Emmeloord
24 0:53:12 58 Bennie Jansen Marknesse
25 0:53:14 38 J. de Jongh Emmeloord
26 0:53:18 30 Jo Visscher Urk
27 0:53:28 48 Annet Dijkstra Emmeloord
28 0:54:39 24 Jacco Overtoom Emmeloord
29 0:55:03 61 Paul Benjamins Emmeloord
30 0:55:30 76 Dick Slimmen Vollenhove
31 0:55:33 77 Kees Regelink Vollenhove
32 0:56:20 84 Johan Kommerij Emmeloord
33 0:56:23 69 Bernard vd Graaf Zwolle
34 0:56:32 11 Johan Oost Urk
35 0:56:47 56 Adrie Dekker Emmeloord
36 0:56:53 62 Evert van den Berg Urk
37 0:57:12 5 Frans Schlepers Ens
38 0:57:26 57 Wijnand Bok Emmeloord
39 0:57:33 75 Kees Post Urk
40 0:57:39 53 Maikel Dekker Paasloo
41 0:57:46 90 Margot Maljaars Kraggenburg
42 0:58:12 23 Susan Hesselink Emmeloord
43 0:58:12 22 Stefan Woudwijk Emmeloord
44 0:58:21 21 Hans Jansen Emmeloord
45 0:58:26 45 Wigle Tuinenga Nagele
46 0:58:51 86 Karin Bakker-de Ridder Urk
47 0:58:55 33 Gersom van Slooten Urk
48 0:59:14 49 Arjen Dijkstra Emmeloord
49 0:59:50 43 Jasper Steger Emmeloord
50 0:59:51 89 Henk Mulder Emmeloord
51 1:00:19 34 Johan van Slooten Urk
52 1:00:33 52 Jannie de Munnik Emmeloord
53 1:00:36 74 Freek Brouwer Urk
54 1:01:14 32 Riekelt Brouwer Urk
55 1:01:16 68 Marijke Benedictus Kraggenburg
56 1:01:45 14 Albert vd Molen Emmeloord
57 1:01:59 83 Evelien Leber Emmeloord
58 1:02:20 16 Sabine Brands Emmeloord
59 1:02:22 66 Liset Vink Emmeloord
60 1:03:09 81 Mariska Schutte Creil
61 1:03:10 80 Danielle Boersma Creil
62 1:03:10 85 Fred Flohil Emmeloord
63 1:03:10 4 Rommy de Witte Vollenhove
64 1:03:11 15 Hans Hatzman Emmeloord
65 1:04:13 41 Anja Romkes Urk
66 1:04:40 46 Ko van Egmond Ens
67 1:05:08 64 Anouk Hagen Emmeloord
68 1:05:08 65 Willie vd Waal Emmeloord
69 1:06:03 55 Harry Koster Spanjer
70 1:06:33 8 Kim Stuivenvolt Emmeloord
71 1:06:34 7 Carla de Waal Emmeloord
72 1:06:44 88 Jelle de Haan Haskerhorne
73 1:06:46 42 Grietje Romkes Urk
74 1:06:46 40 Jannie vd Berg Urk
75 1:06:47 39 Dirkje vd Berg Urk
76 1:06:50 87 Bas Hupkes Kraggenburg
77 1:07:37 73 Carlien Hendrickx Espel
78 1:09:33 71 Henny van Driesten Zwolle
79 1:11:12 91 Johan Woolderink Kraggenburg
80 1:12:25 47 Sjoerd Dijkstra Emmeloord
81 1:13:43 31 Annie Brouwer-Brands Urk
82 Uitgevallen 12 Steven Korf Urk 
 
De Leeuwenronde, uitslagen, 6 km
 
Stand Tijd Rugnummer Naam Woonplaats
1 0:22:38 17 Erik Vorsseman Kampen
2 0:25:05 12 Tjeerd Keizer Zwolle
3 0:26:09 16 Gijs Frijlink Kampen
4 0:26:22 8 Robin Kroon Dronten
5 0:27:18 3 Quinten Polhoud Kraggenburg
6 0:27:19 19 Bento Maljaars Kraggenburg
7 0:28:31 11 Jacob Jan Woord Urk
8 0:32:44 4 Sem Bremer Kraggenburg
9 0:33:53 13 Miranda Straetemans Emmeloord
10 0:35:52 10 Els van Haaster Lelystad
11 0:36:07 7 Marie Suzan Venema Marknesse
12 0:36:08 24 Agnes Tijsma Kraggenburg
13 0:36:09 6 Petra de Jong Kraggenburg
14 0:36:09 14 Karin Ruyter Ens
15 0:37:09 9 Henk van Haaster Kraggenburg
16 0:37:19 5 Cathy de Ruiter Emmeloord
17 0:37:22 21 Marieke Menting Emmeloord
18 0:37:23 22 Petri Steenbergen Emmeloord
19 0:37:47 1 Esmee Zijlstra Kraggenburg
20 0:37:48 23 Marleen Hoekstra Kraggenburg
21 0:38:46 18 Ben Scherjon Emmeloord
22 0:40:34 2 Marianne Kragt Marknesse

4 km 2016
Stand Tijd Rugnummer Naam Woonplaats
1 0:14:54 6 Jonatan Venema Marknesse
2 0:15:24 3 Kars Dijkstra Emmeloord
3 0:15:48 4 Luuk Langeweg Kraggenburg
4 0:23:12 5 Nicky Middelkoop Kraggenburg
5 0:23:23 1 Lieke de Jong Kraggenburg
6 Uitgevallen 2 Jesse Jongbloed Kraggenburg

2 km 2016
Stand Tijd Rugnummer Naam Woonplaats
1 0:09:03 2 Izak Venema Marknesse
2 0:11:54 4 Xanne de Jong Kraggenburg
3 0:12:30 1 Maud Jongbloed Kraggenburg
4 0:12:35 3 Maaike van Haaster Kraggenburg